Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Polo 2011 года

Автомобиль: Volkswagen Polo Sedan 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 600 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - Tredline
Автор: Petro (Украина, Львов)   03.01.2012

Вступ:

Сьогодні рівно 1 місяць з часу, як я купив собі VW Polo sedan. Саме з цього приводу вирішив написав свій відгук. Тривалий час вибирав авто, яке хотів купити.. Перебрав усі можливі варіанти: від б/у і пригнаного із за кордону до нового авто.. їздив кілька разів на автобазари - але нічого нормального там не було... тому вирішив не форсувати події, підзбирати гроші і купити нове авто.. Спочатку хотів брати Ланос хетчбек, але коли побачав шо базові комплектації Поло чи Акцента дорожчі від Ланоса на 3к $ варіант з Ланосом відпав)) Тоді постала проблема вибору: Поло седан або Акцент. Більша увага приділялася Акценту. У салоні Хюндай сказали шо на Акцент (база) потрібно чекати 2-3 місяці.. Але коли Прийшов час покупки то Акцентів База (за 11250грн) уже не возять.. Тому я зупинився на Поло.

Багато перелопатив інформації у інтернеті.. Читав багато як позитивних відгуків так і негативних... Але всетаки рішення не змінив. Вирішив 100% брати Поло і хотів до кінця року закрити це питання. У салоні, найближчому до мого місця проживання, сказали шо на даний момент немає в наявності, записуйтеся в чергу, до кінця місяця привезуть.. У чергу я не записався, так як через два дні поїхав у інший салон взнати ситуацію.. Ті взагалі мене "втішили" на лютий. Тим часом пройшла черга у першому салоні, і тепер записують на кінець січня... В мене почалася паніка... Тоді я вирішив обдзвонювати всі салони у регіоні. Знайшов 5 Поло База. У одному салоні було 1, у іншому 4.. Замовив у салоні, у якому було 1 авто (так як він ближчий).

Покупка:

Сам процес покупки (у четвер) пройшов "як по маслу": подзвонив, замовив, скинув на е-меїл паспортні дані, вказав яке додадкове обладнання ставити і все!!! У суботу я виїхав зі салону... коли приїхав до салону до ше доставив магнітолу, купив коврики, у докупив зимові шини і відразу у салоні поміняв.. Якщо до працівників салону ніяких претензій, то до працівників СТО - купа.. По іншому як "халатне ставлення" до роботи і не назвеш... З одної сторони вони на ставці, але з другої тре поважати клієнта... 4 колеса перезували 3!!! години...

Також мене "вбила" їхня мелочовка: жгути на ковпаки по 2грн (2*8=16 грн), целафан, шоб літню резину обмотати по 2.5 грн (2.5*4=10грн), саморез - 2 грн.. Це мене вбило..

Тепер про авто: за місяць часус наїздив 600 км. Перші враження тільки позитивні... Середній розхід палива за цей час склав 7.2 л!!!, це при їзді по трасі, по місту, по селі.. Багато говорять про шумоізоляцію: більше за 3000об починається відчувати її брак, але за весь цей час вона мені ні на секунду не помішала... Окрема мова про підвіску: я нею задоволений на 100%. Вона ідеально проковтує одиничні нерівності, а коли попадаються нерівності на тривалій дистанції, а швидкість 80+ км/год (передні і задні колеса входять в резонанс) підвіска стає жорсткою, тим самим змушуючи пригальмувати.. У салоні місця багато: як спереду так і зі-заду (Ланос тихо курить в стороні).. Багажне відділення теж велике (у багажник легкопомістилося 4 літніх резини і ше було місце).. Ауді-підготовкою задоволений, антена для радіо тягне хвилі із сусідніх областей..

В загальному авто справляє на мене тільки позитивне враження...

Плюсы автомобиля: Вмістимість. Економічність. Хороший двигун. Комфортна. Велике багажне відділення.

Минусы автомобиля: Видно "на око" дешевий пластик. Оббивка сидінь швидко брудниться(тре докупляти чохли).

Совет покупателю: У кожного авто є свої плюси і мінуси... Авто варте свої грошей...

оксі

я теж купила поло седан місяць тому. За ті гроші нічого кращого не знайшла. Машиною задоволена, розхід приємно тішить (5,6 - траса, 7,5 - місто). машина - красотка.

Тест-драйв Volkswagen Polo: Poloжите побольше
Poloжите побольше

Новый VW Polo Sedan разработан в Германии, производится в России, а собирается завоевать украинского покупателя. Но в сегменте компактных седанов В-класса уже есть свои, пусть немногочисленные, но лидеры. Чтобы их потеснить, одного взгляда а-ля Touareg явно будет недостаточно. Может, 460-литровый «рюкзак» поможет?

Продажа б/у Volkswagen

Volkswagen Passat 2013 Volkswagen Passat 10.800$ 2013 181.000 км